Studio

Výroba slévárenských modelů.

Studio

Výroba speciálních slévárenských modelů.

Studio

Nástroje pro tváření plechů, kovací zařízení, slévárenské modely.

DPK Morava, s.r.o. - slévárenské modely a kovovýroba

Dřevo

Výroba slévárenských modelů.

Plast

Výroba speciálních slévárenských modelů.

Kov

Nástroje pro tváření plechů, kovací zařízení, slévárenské modely.

O společnosti DPK Morava, s.r.o.

Naše společnost je ryze česká strojírenská firma zabývající se výrobou modelových zařízení ze dřeva, plastu, kovu, hliníku, bronzi, šedé litiny, ale také kombinovaných modelů, forem pro slévárenské účely, zápustkových zařízení. Našimi odběrateli jsou nejen slévárny a kovárny, ale také tuzemské i zahraniční společnosti zaměřené na letecký a automobilový průmysl.

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby od zhotovení modelového zařízení včetně zajištění materiálu, konstrukčních prací, montáže a zajištění dodávky, buď dopravcem nebo vlastní dopravou, až k zákazníkovi.

DPK Morava - dřevoé, plast, kov

Naše společnost byla založena v roce 2004. Převzetím dřevomodelárny jsme začali výrobou dřevěných a plastových modelových zařízení a jaderníků. Ještě téhož roku byly naše možnosti rozšířeny o výrobu zápustek, ostřihovacích nástrojů, kovových modelových zařízení, jaderníků a forem.

Výroba slévárenských modelů

Strojní zařízení bylo doplněno o klasické kovoobráběcí stroje, ale zejména o CNC obráběcí centra.

Výroba speciálních slévárenských modelů

Vyrábíme na zakázku nová dřevěná a plastová modelová zařízení včetně vtokových soustav a montáže, matiční modely, také jejich opravy a úpravy. Dále pak nová kovová modelová zařízení a jaderníky včetně vtokových soustav a montáže, vyrábíme kokily a formy na lití hliníku, nová zápustková zařízení včetně ostřihovacích zařízení, provádíme obnovy tvaru.

Nástroje pro tváření plechů, kovací zařízení, slévárenské modely

Momentálně naše společnost spolupracuje s mnoha českými, ale také zahraničními firmami, zejména se slévárnami a kovárnami.

Created by ARSY line © 2012 | graphic design studio | xHTML